Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

V (2009) me Titra Shqip: 1x10

Hearts and Minds

Erica, Ryan, Father Jack dhe Hobbes mësojnë se Anna dërgoi një anije V të mbushur me një ekip gjurmues vdekjeprurës për t’i gjetur ata dhe duhet të kuptojnë se si ta ndalojnë anijen të ulet. Ndërkohë, Anna i jep Tyler-it ftesën e tij në Programin Live Aboard dhe Çadi përballet me Babain Xhekun mbi atë që ai di për Kolonën e Pestë.

V: 1×10 me Titra Shqip
V: 1×10 me Titra Shqip
May. 04, 2010
Shpërndarë0