Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 58 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

V (2009) me Titra Shqip: 1x1

Pilot

Dhjetra UFO-të shfaqen papritur në Tokë, duke qëndruar pezull mbi qytetet kryesore anembanë botës dhe pretendojnë se objektivi i tyre është të ndihmojnë racën njerëzore, duke ofruar inteligjencë dhe teknologji jashtëzakonisht superiore në këmbim të ujit dhe mineraleve që gjenden vetëm në Tokë. Udhëheqësja e V-ve, Anna, përdor spikeren e njohur televizive Chad Decker për t’i dhënë mesazhet e saj njerëzve, por dyshimi lind nga hetuesi i FBI-së Erica, i cili beson se V-të kanë qëllime të ndryshme nga ato që pretendojnë.

V: 1×1 me Titra Shqip
V: 1×1 me Titra Shqip
Nov. 03, 2009
Shpërndarë0