Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

Upload (2020) me Titra Shqip: 2x6

The Outing

Nora dhe Aleesha ndjekin misterin në qytetin e Nju Jorkut me Nathan dhe Luke së bashku në ekrane. Ingridi pret vizitorë të papritur.

Upload: 2×6 me Titra Shqip
Mar. 10, 2022
Shpërndarë0