Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

Upload (2020) me Titra Shqip: 2x5

Mind Frisk

Nathan dhe Nora garojnë për të ndaluar një përparim potencialisht të rrezikshëm teknologjik. Luke bojkoton gjumin kur zbulon se Horizeni po përfiton nga ëndrrat e tij, pasi Aleesha vazhdon të rritet në hierarkinë e Horizonit. Ingrid tundohet nga një ofertë e re e teknologjisë: foshnjat dixhitale.

Upload: 2×5 me Titra Shqip
Mar. 10, 2022
Shpërndarë0