Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

Upload (2020) me Titra Shqip: 2x3

Robin Hood

Të frustruar nga pabarazitë në Lakeview, Nathan dhe Luke vendosin të rishpërndajnë disa pasuri me ndihmën e padashur të Ingrid. Nora ndërmerr një mision të fshehtë.

Upload: 2×3 me Titra Shqip
Mar. 10, 2022
Shpërndarë0