Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

Upload (2020) me Titra Shqip: 1x6

The Sleepover

Natani hidhet kur Nora shkon në një takim në Nitely. Ingridi fton mbesën e Nathanit për të fjetur. Nathan dhe Nora dyshojnë se kujtimet e tij të dëmtuara mund të çojnë në një komplot më të madh. Luka hyn në një grindje me Aleesha.

Upload: 1×6 me Titra Shqip
Apr. 30, 2020
Shpërndarë0