Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

Upload (2020) me Titra Shqip: 1x5

The Grey Market

Mushkëria e babit të Norës përkeqësohet ndërsa Nathan, miku i tij Luke dhe Dylan, një adoleshent i ngarkuar, trupi i të cilit nuk është në përputhje me moshën e tij, vizitojnë tregun e një hakeri në hapësirën kibernetike.

Upload: 1×5 me Titra Shqip
Apr. 30, 2020
Shpërndarë0