Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

Upload (2020) me Titra Shqip: 1x3

The Funeral

Shkencëtarët përpiqen të shkarkojnë një vetëdije përsëri në një trup klon. Nathan merr pjesë në funeralin e tij dhe Nora zbulon një mister rreth vdekjes së tij.

Upload: 1×3 me Titra Shqip
Upload: 1×3 me Titra Shqip
Apr. 30, 2020
Shpërndarë0