Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

Upload (2020) me Titra Shqip: 1x10

Freeyond (Fundi Sezonit 1)

Kujtimet e rikthyera të Nathanit dhe ndryshimi i besnikërisë emocionale e vënë Norën në rrezik fizik.

Upload: 1×10 me Titra Shqip
Apr. 30, 2020
Shpërndarë0