Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 416 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

Tulsa King (2022) me Titra Shqip: 1x4

Visitation Place

Në Tulsa Arena, Dwight dhe kompania testojnë planin e tyre të ri, derisa një bllokim i rrugës i detyron ata të përshtaten dhe të mbrojnë terrenin e tyre. Tyson dhe babai i tij debatojnë për të ardhmen e tij. Dwight merr një telefonatë të papritur.

Tulsa King: 1×4 me Titra Shqip
Tulsa King: 1×4 me Titra Shqip
Tulsa King: 1×4 me Titra Shqip
Dec. 04, 2022
Shpërndarë0