Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 443 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

Tulsa King (2022) me Titra Shqip: 1x3

Caprice

Dwight merr parasysh një mundësi të re të mundshme biznesi. Më vonë, një detyrë rutinë ka një rezultat shpërthyes dhe të papritur. Stacy i hapet Dwight për atë që e çoi atë në Tulsa.

Tulsa King: 1×3 me Titra Shqip
Tulsa King: 1×3 me Titra Shqip
Nov. 27, 2022
Shpërndarë0