Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 142 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

Tulsa King (2022) me Titra Shqip: 1x2

Center of the Universe

Dwight, Tyson dhe Bodhi shkojnë në një udhëtim për t’u kujdesur për ndonjë biznes; Stacy bën disa gërmime në të kaluarën e Dwight.

Tulsa King: 1×2 me Titra Shqip
Tulsa King: 1×2 me Titra Shqip
Tulsa King: 1×2 me Titra Shqip
Tulsa King: 1×2 me Titra Shqip
Tulsa King: 1×2 me Titra Shqip
Tulsa King: 1×2 me Titra Shqip
Tulsa King: 1×2 me Titra Shqip
Tulsa King: 1×2 me Titra Shqip
Tulsa King: 1×2 me Titra Shqip
Tulsa King: 1×2 me Titra Shqip
Nov. 20, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit