Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 718 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

Tulsa King (2022) me Titra Shqip: 1x1

Go West, Old Man

Dwight, i verbuar nga lajmi se familjes së tij mafioze nuk i ka mbetur asgjë në Nju Jork, dërgohet në Tulsa, Oklahoma; ndërsa vendoset dhe vëzhgon rrethinën e tij të re, Dwight nuk humb kohë duke krijuar bashkëpunëtorë të rinj.

Tulsa King: 1×1 me Titra Shqip
Tulsa King: 1×1 me Titra Shqip
Tulsa King: 1×1 me Titra Shqip
Tulsa King: 1×1 me Titra Shqip
Tulsa King: 1×1 me Titra Shqip
Tulsa King: 1×1 me Titra Shqip
Tulsa King: 1×1 me Titra Shqip
Tulsa King: 1×1 me Titra Shqip
Nov. 13, 2022
Shpërndarë0