Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 39 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

True Story (2021) me Titra Shqip: 1x7

Chapter 7: ...Like Cain Did Abel (FUND)

Duke kërkuar ndëshkim, Kid arrin një pikë të thyer dhe i merr gjërat në duart e tij. Ditë më vonë, Kid ndan historinë e tij dhe zotohet të jetë një njeri më i mirë.

True Story: 1×7 me Titra Shqip
True Story: 1×7 me Titra Shqip
Nov. 24, 2021
Shpërndarë0