Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 46 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

True Story (2021) me Titra Shqip: 1x5

Chapter 5: Hard Feelings

Një performancë intensive gala bamirësie e vë Kid në kundërshtim me një admirues prej kohësh. Nikos dhe Savvas përgjojnë në Katër stinët. Carlton shfrytëzon një mundësi.

True Story: 1×5 me Titra Shqip
True Story: 1×5 me Titra Shqip
Nov. 24, 2021
Shpërndarë0