Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

True Story (2021) me Titra Shqip: 1x4

Chapter 4: We Should Be Together Too

Vëllezërit vijnë në goditje kur Kid përballet me Carlton. Kid merret me pasojat nga shkrirja e tij publike dhe mirëpret një mik të ri në rrethin e tij.

True Story: 1×4 me Titra Shqip
True Story: 1×4 me Titra Shqip
Nov. 24, 2021
Shpërndarë0