Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 41 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

True Story (2021) me Titra Shqip: 1x3

Chapter 3: Victory Lap

Carlton përdor një video për të larguar vëllezërit e Arit, të cilët duan para dhe përgjigje. Kid përhap bujarinë e tij, por një vepër e keqe kthehet për ta ndjekur atë.

True Story: 1×3 me Titra Shqip
True Story: 1×3 me Titra Shqip
Nov. 24, 2021
Shpërndarë0