Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 48 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

True Story (2021) me Titra Shqip: 1x2

Chapter 2: Greek Takeout

Gjatë një dite të plotë me detyrime dhe shpërthime, Kid e lë Carlton me një detyrë të frikshme. Pas një fotosesioni në kohë të keqe, vëllezërit gjejnë një zgjidhje.

True Story: 1×2 me Titra Shqip
True Story: 1×2 me Titra Shqip
Nov. 24, 2021
Shpërndarë0