Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 163 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

True Story (2021) me Titra Shqip: 1x1

Chapter 1: The King of Comedy

Me sukses të lartë, The Kid nis një turne komedie në qytetin e tij të lindjes, por një ribashkim me vëllain e tij dhe një festë pasuese çojnë në një realitet më të kthjellët.

True Story: 1×1 me Titra Shqip
True Story: 1×1 me Titra Shqip
Nov. 24, 2021
Shpërndarë0