Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 972 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.re
  • Server 2voe.sx
  • Server 3sbchill.com
  • Server 4fcom

True Beauty 2020: 1x14

Trip to the Sea

Ju Kyung kthehet në shkollë dhe bën mirë me Soo Ah. Të gjithë në shkollë më në fund zbulojnë se Soo Jin ishte ai që ngarkoi fotot dhe videot e Ju Kyung duke u ngacmuar. Ndërkohë, Soo Ho dhe Ju Kyung shkojnë në një udhëtim në det, por Soo Ho harron të sjellë celularin e tij. Seo Jun dëshpërimisht përpiqet të arrijë Soo Ho.

True Beauty: 1×14 me Titra Shqip
True Beauty: 1×14 me Titra Shqip
True Beauty: 1×14 me Titra Shqip
Jan. 28, 2021
Shpërndarë0