Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Titans (2018) me Titra Shqip: 3x13

Purple Rain (Fundi Sezonit 3)

Me Gothamin edhe një herë në mëshirën e terrorit të Crane-it, gjithçka është në kuvertë për Titanët ndërsa ata depërtojnë në Wayne Manor dhe shfrytëzojnë një fuqi të lashtë që kapërcen jetën dhe vdekjen.

Titans: 3×13 me Titra Shqip
Oct. 21, 2021
Shpërndarë0