Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Titans (2018) me Titra Shqip: 3x12

Prodigal

Pas betejës së Nightwing dhe Red Hood, Rachel dhe Gar përpiqen të shpëtojnë shokun e tyre. Ndërkohë, Jason vë në dyshim besnikërinë e tij. Me Barbarën pas hekurave, Donna drejton operacionin e saj të rezistencës dhe Conner ndihmon Blackfire të rimarrë anijen e saj.

Titans: 3×12 me Titra Shqip
Oct. 14, 2021
Shpërndarë1