Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Titans (2018) me Titra Shqip: 3x11

The Call Is Coming From Inside the House

Ndërsa Crane vë pamjet e tij përfundimtare në Nightwing, Gar dhe Rachel hetojnë vendin e rilindjes së Red Hood, Donna dhe Tim lidhen përsëri në botën reale dhe Kory mëson të vërtetën për të kaluarën e saj.

Titans: 3×11 me Titra Shqip
Oct. 07, 2021
Shpërndarë0