Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

This Is Football (2019) me Titra Shqip: 1x6

Wonder (FUND)

Lionel Messi është padyshim futbollisti më i mirë i gjallë. Një mrekulli 1 në 7.2 miliardë. Një gjeni në çizme. Ky film është një zhytje në bukurinë e futbollit dhe një kërkim për të zbuluar sekretin e gjeniut të Messit në ndeshjen më të madhe në botë. Një kast vezullues nga menaxheri dhe mentori legjendar, Pep Guardiola, tek Presidenti i Argjentinës, tek statisticienët e njohur, zbulon pse Messi nuk është si askush tjetër.

This Is Football: 1×6 me Titra Shqip
Aug. 02, 2019
Shpërndarë0