Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

This Is Football (2019) me Titra Shqip: 1x5

Love

Një seri vinjetash mahnitëse pikturojnë një pamje të lojës globale në botë, secila duke kapur një portret të ndryshëm të gjendjes njerëzore. Nga skuadra e futbollit të Blindit të Anglisë te arbitri profesionist më i ri i Afrikës së Jugut deri te futbolli në çati në Kinë dhe futbolli i lagjeve të varfëra në Indi, ky film na çon në një udhëtim rreth planetit për të treguar fuqinë unifikuese të futbollit.

This Is Football: 1×5 me Titra Shqip
Aug. 02, 2019
Shpërndarë0