Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

This Is Football (2019) me Titra Shqip: 1x4

Pride

Islanda, pa ligë profesionale dhe një ekip kombëtar të drejtuar nga një dentist me kohë të pjesshme, është vendi më i vogël që kualifikohet ndonjëherë për në finalet e Kupës së Botës FIFA. Me qasje ekskluzive në prapaskenë, ne ndjekim skuadrën e Islandës dhe trajnerin e tyre Heimir Hallgrimsson ndërsa shkojnë në Rusi. Një histori krenarie, triumfi mbi shanset e pamundura dhe shpresa. Ky është David kundër Goliath në skenën më të madhe të futbollit.

This Is Football: 1×4 me Titra Shqip
Aug. 02, 2019
Shpërndarë0