Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

This Is Football (2019) me Titra Shqip: 1x3

Chance

Në Futboll, Underdog gjithmonë ka ditën e tij. Duke ndërthurur historitë e Frankfurtit që fitoi kupën e tyre të parë për 30 vjet, si Bayern Munich kaloi nga ligat amatore në një klub multimilionësh dominues botëror dhe se si Chelsea dhe trajneri i tyre i ri mundën Bayernin në finalen e Ligës së Kampionëve të vitit 2012. Ky film eksploron ‘shanset’ në futboll dhe pse është një arsye kryesore që miliarda njerëz e duan lojën.

This Is Football: 1×3 me Titra Shqip
Aug. 02, 2019
Shpërndarë0