Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

This Is Football (2019) me Titra Shqip: 1x2

Belief

Historia e triumfit të jashtëzakonshëm të ekipit japonez të futbollit të femrave në Kupën e Botës, 3 muaj pas fatkeqësisë natyrore që vrau 16,000 njerëz në Japoni. “Besimi” përshkruan gjithashtu përhapjen e lojës së femrave dhe mënyrën se si futbolli pushtoi Amerikën në vitin 1999. Me akses të jashtëzakonshëm në ekipet fituese japoneze dhe amerikane, ky film shqyrton pengesat, paragjykimet dhe besimin e nevojshëm për të frymëzuar brezat e grave.

This Is Football: 1×2 me Titra Shqip
Aug. 02, 2019
Shpërndarë0