Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

This Is Football (2019) me Titra Shqip: 1x1

Redemption

Ky film eksploron fuqinë shpenguese të sportit dhe historitë e pabesueshme të mbijetesës të bëra të mundura përmes futbollit. Tregohet përmes tifozëve fanatikë të Liverpool-it, ‘Rwandan Reds’, të cilët në pamje të parë pasqyrojnë tifozë nga e gjithë bota. Por të gjithë janë të mbijetuar nga gjenocidi dhe pas buzëqeshjeve të tyre janë histori rrëqethëse dhimbjeje dhe humbjeje, dhe se si ata gjetën një ëndërr dhe një komunitet përsëri në futboll.

This Is Football: 1×1 me Titra Shqip
Aug. 02, 2019
Shpërndarë0