Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

The Witcher: Blood Origin (2022) me Titra Shqip: 1x4

Of Mages, Malice, and Monstrous Mayhem (FUND)

Ndërsa Merwyn krijon një aleancë të vështirë për të arritur planet e saj për Elfkind, beteja fillon në Xintrea, ku Éile gjen zërin e saj dhe Fjall humbet kontrollin.

The Witcher: Blood Origin: 1×4 me Titra Shqip
Dec. 25, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit