Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 100 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

The Witcher (2019) me Titra Shqip: 2x8

Family (Fundi Sezonit 2)

Geralt përballet me një demon që synon më të afërmit dhe më të dashurit e tij, ndërsa lojtarët më të fuqishëm në kontinent vazhdojnë të ndjekin Cirin.

The Witcher: 2×8 me Titra Shqip
Dec. 17, 2021
Shpërndarë0