Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 94 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

The Witcher (2019) me Titra Shqip: 2x6

Dear Friend...

Një mik i ngushtë humbet – dhe një tjetër gjendet – ndërsa Geralt ndihmon Cirin të mësojë më shumë për fuqinë e saj. Cahir paralajmëron Fringilla që të përqëndrohet në misionin e tyre kryesor.

The Witcher: 2×6 me Titra Shqip
Dec. 17, 2021
Shpërndarë0