Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 78 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

The Witcher (2019) me Titra Shqip: 2x4

Redanian Intelligence

Një mysafir në Kaer Morhen i zgjat dorën Cirit – dhe një ftesë për Geralt. Në arrati në Redania, Yennefer kërkon siguri nën tokë.

The Witcher: 2×4 me Titra Shqip
Dec. 17, 2021
Shpërndarë0