Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 88 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

The Witcher (2019) me Titra Shqip: 2x3

What Is Lost

E padurueshme me metodat e Geralt-it, Ciri përballet me pengesa të mëdha për të provuar aftësinë e saj. Mashtrimet dhe dyshimet midis Vëllazërisë e bëjnë Yennefer një objektiv.

The Witcher: 2×3 me Titra Shqip
Dec. 17, 2021
Shpërndarë0