Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 94 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom
  • Server 2watchsb.com

The Witcher (2019) me Titra Shqip: 1x8

Much More (Fundi Sezonit 1)

“Familja Witcher, siç ju pëlqen të thoni të gjithë.”

Geralt rifiton forcën e tij pas sulmit të disa armiqve të tmerrshëm. Yennefer dhe magjistarët përgatiten të kundërsulmojnë. Ciri mbështetet në bujarinë e një të huaji.

The Witcher: 1×8 me Titra Shqip
Dec. 20, 2019
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit