Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 58 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

The Witcher (2019) me Titra Shqip: 1x7

Before a Fall

“Një kthim përpara se një mbretërie t’i vihej zjarri.”

Fuqia në rritje e Nilfgaard-it e vë në rrezik kontinentin dhe Yennefer rikthehet në të kaluarën e saj ndërsa Geralt rimendon detyrën e tij sipas Ligjit të Surprizës.

The Witcher: 1×7 me Titra Shqip
The Witcher: 1×7 me Titra Shqip
Dec. 20, 2019
Shpërndarë0