Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 146 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

The Witcher (2019) me Titra Shqip: 1x1

The End's Beginning

“Vritet një përbindësh, një kasap me emër.” Në qytetin e Blaviken, fshatarë armiqësor dhe një magjistar dinak mirëpresin Geraltin. Nilfgaard synon Cintra, duke tronditur Cirin dhe botën e saj madhështore.

The Witcher: 1×1 me Titra Shqip
The Witcher: 1×1 me Titra Shqip
Dec. 20, 2019
Shpërndarë0