Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 71 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

The Wire (2002) me Titra Shqip: 1x7

One Arrest

“Një burrë duhet të ketë një kod.” – Bunk.

Duke përdorur informacionin e marrë nga përgjimet, detektivët Greggs Herc, Carver dhe Sydnor ndalojnë një korrier me furnizime për “gropën”. Avon shqetësohet për një spiun të mundshëm dhe Stringer ngatërron hetimin e ekipit duke udhëzuar me kujdes djemtë e tij që të ndalojnë përdorimin e celularëve. Rawls shtyn disa detektivë në ekip për informacion mbi rastin.

The Wire: 1×7 me Titra Shqip
The Wire: 1×7 me Titra Shqip
The Wire: 1×7 me Titra Shqip
The Wire: 1×7 me Titra Shqip
The Wire: 1×7 me Titra Shqip
The Wire: 1×7 me Titra Shqip
The Wire: 1×7 me Titra Shqip
Jul. 21, 2002
Shpërndarë0