Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 65 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

The Wire (2002) me Titra Shqip: 1x13

Sentencing (Fundi Sezonit 1)

“të gjithë ne lojë…” – Traditional West Baltimore.

Provat e Daniels dhe McNulty, të cilat demaskojnë një rast korrupsioni politik, refuzohen nga FBI; agjentët gjithashtu përballen me zemërimin e eprorëve të tyre për injorimin e urdhrave për të mbyllur çështjen shpejt. Më në fund, biznesi rifillon në Gropë, me Bodie dhe Poot në krye.

The Wire: 1×13 me Titra Shqip
The Wire: 1×13 me Titra Shqip
The Wire: 1×13 me Titra Shqip
The Wire: 1×13 me Titra Shqip
The Wire: 1×13 me Titra Shqip
The Wire: 1×13 me Titra Shqip
The Wire: 1×13 me Titra Shqip
Sep. 08, 2002
Shpërndarë0