Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 38 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

The Wire (2002) me Titra Shqip: 1x12

Cleaning Up

“Ky jam unë, yo, pikërisht këtu.” – Wallace.

Avon dhe Stringer takohen me avokatin e tyre, Maurice Levy, për të analizuar një humbje të mundshme në prag të goditjes. Wallace kthehet në Gropë dhe kërkon që të ripranohet, por Stringer ka një plan tjetër; më në fund, pasi ka humbur përgjuesat, ekipi provon një qasje të re dhe instalon një video kamera në klubin Avon.

The Wire: 1×12 me Titra Shqip
The Wire: 1×12 me Titra Shqip
The Wire: 1×12 me Titra Shqip
The Wire: 1×12 me Titra Shqip
The Wire: 1×12 me Titra Shqip
The Wire: 1×12 me Titra Shqip
Sep. 01, 2002
Shpërndarë0