Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

The Wire (2002) me Titra Shqip: 1x10

The Cost

“Dhe pastaj hodhi byzylykët …” – Greggs.

Pasi qëndroi i pastër për tre ditë, Bubbles merr disa këshilla nga një ish -narkoman. Avon dhe Stringer mbyllin radhët pas pritës së dështuar të Omarit. Ekipi gjen një depo të madhe droge të organizatës Barksdale, por një operacion i fshehtë ka pasoja të tmerrshme. Omar dhe Stringer Bell takohen për të arritur një marrëveshje.

The Wire: 1×10 me Titra Shqip
The Wire: 1×10 me Titra Shqip
The Wire: 1×10 me Titra Shqip
The Wire: 1×10 me Titra Shqip
The Wire: 1×10 me Titra Shqip
The Wire: 1×10 me Titra Shqip
The Wire: 1×10 me Titra Shqip
The Wire: 1×10 me Titra Shqip
Aug. 11, 2002
Shpërndarë0