Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 120 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

The Winchesters (2022) me Titra Shqip: 1x2

Teach Your Children Well

John dhe Millie janë në faqe të ndryshme për interesin e tij të ri për gjuetinë dhe Ada përpiqet të kapërcejë hendekun. Meri ndjek një gjurmë nga babai i saj që tregon për zhdukjen e një djali adoleshent në Topeka. Ndërkohë, Carlos ka një zemër për zemër me Marinë, ndërsa Latika zhytet në librat e saj për të identifikuar përbindëshin.

The Winchesters: 1×2 me Titra Shqip
Oct. 18, 2022
Shpërndarë0