Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 270 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

The Winchesters (2022) me Titra Shqip: 1x1

Pilot

Kur John kthehet në shtëpi nga luftimet në Vietnam, një takim misterioz ndez një mision të ri për të gjurmuar të kaluarën e babait të tij. Në udhëtimin e tij, ai kryqëzohet me një gjuetare demonësh 19-vjeçare Mary, e cila po kërkon gjithashtu përgjigje pas zhdukjes së babait të saj. Së bashku, të dy bashkojnë forcat me gjahtarin e ri Latika dhe gjuetarin e lehtë Carlos për të zbuluar të vërtetat e fshehura për të dy familjet e tyre.

The Winchesters: 1×1 me Titra Shqip
The Winchesters: 1×1 me Titra Shqip
The Winchesters: 1×1 me Titra Shqip
Oct. 11, 2022
Shpërndarë0