Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Widow (2019) me Titra Shqip: 1x6

The Spider and the Web

Georgia dhe Adija bëjnë një udhëtim thellë në shkretëtirën e Kongos që sjell pasoja të papritura. Ndërkohë, në kërkim të përgjigjeve për rrëzimin e avionit, Martin e vendos veten dhe Arielin gjithnjë e më shumë pranë rrugës së rrezikshme të Azikiwe.

The Widow: 1×6 me Titra Shqip
Feb. 28, 2019
Shpërndarë0