Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Widow (2019) me Titra Shqip: 1x4

Violet

Martin dhe Ariel kërkojnë të përcaktojnë identitetin e gjeneralit të ushtrisë të lidhur me rrëzimin e avionit, ndërsa Georgia e vë veten në rrezik për t’u afruar me Pieter-in e pakapshëm.

The Widow: 1×4 me Titra Shqip
Feb. 28, 2019
Shpërndarë0