Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 87 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

The Wheel of Time (2021) me Titra Shqip: 1x8

The Eye of the World (Fundi Sezonit 1)

Për njëzet vjet, Moiraine ka ëndërruar dhe punuar drejt këtij momenti. Por ajo nuk mund ta ndalojë Dragoin e Rilindur të shohë tërheqjen e Errësirës. Përfundimi i sezonit.

The Wheel of Time: 1×8 me Titra Shqip
The Wheel of Time: 1×8 me Titra Shqip
The Wheel of Time: 1×8 me Titra Shqip
The Wheel of Time: 1×8 me Titra Shqip
The Wheel of Time: 1×8 me Titra Shqip
The Wheel of Time: 1×8 me Titra Shqip
The Wheel of Time: 1×8 me Titra Shqip
The Wheel of Time: 1×8 me Titra Shqip
The Wheel of Time: 1×8 me Titra Shqip
The Wheel of Time: 1×8 me Titra Shqip
Dec. 23, 2021
Shpërndarë0