Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 123 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

The Wheel of Time (2021) me Titra Shqip: 1x7

The Dark Along the Ways

Moiraine dhe shoqëruesit e saj devijohen nga rruga e tyre nga një takim i papritur. Megjithatë, ky devijim zbulon shumë gjëra – qëllimin e vërtetë të Moiraine, të kaluarën e Lanit, thyerjet që janë rritur në grup dhe identitetin e Dragoit të Rilindur.

The Wheel of Time: 1×7 me Titra Shqip
The Wheel of Time: 1×7 me Titra Shqip
The Wheel of Time: 1×7 me Titra Shqip
The Wheel of Time: 1×7 me Titra Shqip
The Wheel of Time: 1×7 me Titra Shqip
The Wheel of Time: 1×7 me Titra Shqip
The Wheel of Time: 1×7 me Titra Shqip
The Wheel of Time: 1×7 me Titra Shqip
The Wheel of Time: 1×7 me Titra Shqip
The Wheel of Time: 1×7 me Titra Shqip
Dec. 16, 2021
Shpërndarë0