Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 73 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

The Walking Dead (2010) me Titra Shqip: 11x24

Rest in Peace (FUND)

Daryl dhe Carol nxitojnë Judith në spital; Rosita, Eugjeni dhe Gabrieli kërkojnë për Kokon; Megi dhe Negan marrin armët kundër Pamelës; heronjtë mblidhen për një qëndrim të fundit.

The Walking Dead: 11×24 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×24 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×24 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×24 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×24 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×24 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×24 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×24 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×24 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×24 me Titra Shqip
Nov. 20, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit