Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 47 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

The Walking Dead (2010) me Titra Shqip: 11x23

Family

Aleksandrianët dhe të burgosurit kthehen në Commonwealth për t’u përballur me Pamela Milton. Ndërkohë qytetit i afrohet një tufë.

The Walking Dead: 11×23 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×23 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×23 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×23 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×23 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×23 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×23 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×23 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×23 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×23 me Titra Shqip
Nov. 13, 2022
Shpërndarë0