Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

The Walking Dead (2010) me Titra Shqip: 11x22

Faith

Ezekieli dhe Negan bashkohen për të udhëhequr një revoltë klandestine të punës kundër gardianit. Aaroni, Xheri, Lidia dhe Elija mbërrijnë me Lukën dhe Xhulin që ikin nga Oqeani. Eugjeni del në gjyq me Yumiko si avokatin e tij mbrojtës.

The Walking Dead: 11×22 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×22 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×22 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×22 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×22 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×22 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×22 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×22 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×22 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×22 me Titra Shqip
Nov. 06, 2022
Shpërndarë0